Poznaj nasze inwestycje
w Toruniu

Nowoczesne mieszkania
w toruńskim klimacie

Stworzone przez nas mieszkania to połączenie nowoczesności z ponadczasową klasyką i elegancją. Starannie wyznaczamy obszary, w których rozpoczynamy budowę. Rozważamy wiele aspektów, zanim postanowimy stworzyć nowe osiedle w Toruniu. Chcemy zapewnić naszym klientom przede wszystkim wygodę i dostęp do najważniejszych punktów miasta. Jako firma deweloperska z dużym doświadczeniem zawsze stawiamy na bliskość natury oraz dostęp do infrastruktury. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów pod każdym względem!


 

ul. Przy Skarpie 10D

 
nobilis3NOBILIS-Torun-wizualizacja-budynku

ul. Strobanda 3-5

 
Harmonia-klatka-schodowa
 

Spełniamy potrzeby klientówNowe osiedle, które powstaje na bazie naszych projektów, pełni nie tylko funkcję mieszkalną. Przeanalizowaliśmy wiele potrzeb mieszkańców i stworzyliśmy najróżniejsze warianty mieszkań. Możemy zaproponować również indywidualne projekty dostosowane do potrzeb klientów. W naszej ofercie znaleźć można mieszkania z podziemnym garażem, miejscem postojowym czy wspólną przestrzenią do odpoczynku. Troszczymy się również o teren przed budynkiem! Wszystkie dostępne opcje to mieszkania z balkonem lub ogródkiem/tarasem. To spora wygoda oraz możliwość zyskania dodatkowej przestrzeni.

Funkcjonalność i wygoda naszych mieszkańKażdy z naszych projektów został dopasowany do wymagań przyszłych mieszkańców. Stworzyliśmy mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe, które spełniają wszelkie standardy. Wiemy, że staną się doskonałą przestrzenią zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par oraz singli szukających własnego lokum. Staramy się, by i duże, i małe stało się funkcjonalnym mieszkaniem. Gwarantujemy, że w każdym metrażu pomieści się niezbędne wyposażenie. Bez względu na to, czy jest to mieszkanie otwarte, czy ma zupełnie zamkniętą strukturę. Zachęcamy do przejrzenia projektów, które znajdują się poniżej strony. Znajdują się tam także mieszkania z ogródkiem. Wybierane są często przez osoby pragnące poczuć małomiasteczkowy klimat. Oprócz nich w naszej ofercie można znaleźć także wyjątkowe mieszkania z parkingiem podziemnym, które są już swego rodzaju standardem oraz niesamowitą wygodą. 

 

Tereny wokół bloków – co tam znajdziemy?

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, zależy nam na komforcie mieszkańców. Funkcjonalne mieszkanie nie ogranicza się wyłącznie do wyznaczonej przestrzeni na piętrze. To także wszelkie rzeczy przed budynkami. Inwestujemy w place zabawy, półpodziemne śmietniki oraz drzewa i krzewy, które uprzyjemnią przebywanie na dworze. Działamy w zgodzie z naturą i troszczymy się o to, aby otoczenie naszych budynków było jak najbardziej zielone. Wiemy, że właśnie dzięki tym rzeczom nasze nowe mieszkania w Toruniu przyciągają mieszkańców! Lem-Bud spełnia marzenia o własnych czterech ścianach.

Zalety naszych osiedli


Mieszkania
1, 2, 3, 4 i więcej pokoi

Zewnętrzne miejsca postojowe

Monitoring

Urozmaicona
roślinność

Windy

Videodomofony

Okna trzyszybowe

Rolety elektryczne na parterze

Stojaki
na rowery

Realizacja osiedla
w harmonii z naturą

Przestronne balkony,
ogródki, tarasy

Wysoki standard
wykończenia

Estetyczne
śmietniki półpodziemne

Place zabaw

Podziemne
miejsca postojowe

Funkcjonalny
układ mieszkań

Komórki
lokatorskie i schowki
Zostaw nam swoje dane kontaktowe, aby poznać szczegóły