Poznaj nasze inwestycje
w Toruniu

Nowoczesne mieszkania
w toruńskim klimacie

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i renomą. Zajmujemy się budową oraz sprzedażą nieruchomości na rynku pierwotnym w Toruniu, a także w Bydgoszczy. Stworzone przez nas mieszkania to połączenie nowoczesności z ponadczasową klasyką i elegancją. Starannie wyznaczamy obszary, w których rozpoczynamy budowę. Rozważamy wiele aspektów, zanim postanowimy stworzyć nowe osiedle w Toruniu. Chcemy zapewnić Naszym Klientom przede wszystkim wygodę i dostęp do najważniejszych punktów miasta. Jako firma deweloperska z dużym doświadczeniem zawsze stawiamy na bliskość natury oraz dostęp do infrastruktury. Nasza oferta jest unikatowa. Proponujemy wysokiej klasy mieszkania na sprzedaż w Toruniu na rynku pierwotnym. Staramy się spełnić oczekiwania Naszych Klientów pod każdym względem!


 

ul. Sobieskiego 29

 
sobieskiego-slidersobieskiego29-wizualizacja

ul. Okólna 123

 
okolna-123-wizualizacjaokolna-123-wizualizacja3

ul. Przy Skarpie 10D

 
nobilis3NOBILIS-Torun-wizualizacja-budynku

ul. Strobanda 3-5

 
Harmonia-klatka-schodowa
 

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ – SPEŁNIAMY POTRZEBY KLIENTÓW Z TORUNIANowe osiedle, które powstaje na bazie naszych projektów, pełni nie tylko funkcję mieszkalną. Przeanalizowaliśmy wiele potrzeb mieszkańców i stworzyliśmy najróżniejsze warianty mieszkań. Możemy zaproponować również indywidualne projekty dostosowane do potrzeb Klientów. W naszej ofercie znaleźć można mieszkania z podziemnym garażem, miejscem postojowym czy wspólną przestrzenią do odpoczynku. Troszczymy się również o teren przed budynkiem! Wszystkie dostępne opcje to mieszkania z balkonem lub ogródkiem/tarasem. To spora wygoda oraz możliwość zyskania dodatkowej przestrzeni. Nieruchomości na sprzedaż w Toruniu, które proponujemy, zostały dokładnie zaplanowane. Uwzględniają one wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Dla osób bardziej wymagających mamy w swojej ofercie także apartamenty. To niewątpliwie propozycja bardziej luksusowa. Gwarantujemy jednak wysoki standard każdego mieszkania na sprzedaż z oferty.

FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA NASZYCH MIESZKAŃ DO KUPIENIA W TORUNIUKażdy z naszych projektów został dopasowany do wymagań przyszłych mieszkańców. Stworzyliśmy mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe, które spełniają wszelkie standardy. Wiemy, że staną się doskonałą przestrzenią zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par oraz singli szukających własnego lokum. Staramy się, by i duże, i małe stało się funkcjonalnym mieszkaniem. Gwarantujemy, że w każdym metrażu pomieści się niezbędne wyposażenie. Bez względu na to, czy jest to mieszkanie otwarte, czy ma zupełnie zamkniętą strukturę. Zachęcamy do przejrzenia projektów, które znajdują się poniżej strony. Znajdują się tam także mieszkania z ogródkiem. Wybierane są często przez osoby pragnące poczuć małomiasteczkowy klimat. Oprócz nich w naszej ofercie można znaleźć także wyjątkowe mieszkania z parkingiem podziemnym, które są już swego rodzaju standardem oraz niesamowitą wygodą.

 

Tereny wokół bloków – co tam znajdziemy?

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, zależy nam na komforcie mieszkańców. Funkcjonalne mieszkanie nie ogranicza się wyłącznie do wyznaczonej przestrzeni na piętrze. To także zieleń i infrastruktura przed budynkami. Inwestujemy w place zabawy, półpodziemne śmietniki oraz drzewa i krzewy, które uprzyjemnią przebywanie na świeżym powietrzu. Działamy w zgodzie z naturą i troszczymy się o to, aby otoczenie naszych budynków było jak najbardziej zielone. Wiemy, że właśnie dzięki tym elementom nasze nowe mieszkania w Toruniu przyciągają mieszkańców! Lem-Bud spełnia marzenia o własnych czterech ścianach. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty sprzedaży mieszkań w Toruniu. Każdy znajdzie tam coś, co spełni jego oczekiwania.

GWARANCJA MIESZKANIA O WYSOKIM STANDARDZIE W TORUNIUOferujemy nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego, które posłużą Ci na lata. W wykończenie każdego z nich włożyliśmy zarówno dużo wysiłku, jak i serca. Wybierz odpowiadające Ci osiedle w Toruniu i zostań pierwszym właścicielem mieszkania o wysokim standardzie od firmy Lem-Bud. Wśród innych deweloperów zajmujących się nieruchomościami wyróżniamy się podejściem do Klienta. Na pierwszym miejscu jest dla nas zadowolenie mieszkańców. Stąd też liczne udogodnienia na wybudowanych przez Lem-Bud osiedlach. Wraz z mieszkaniami deweloperskimi na sprzedaż z naszej oferty otrzymujesz m.in. monitoring oraz videodomofony. Stawiamy na bezpieczeństwo rodzin oraz środowisko wspierające rozwój najmłodszych. Interesuje Cię któreś z mieszkań na sprzedaż dostępnych na stronie internetowej? Zostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe.

Zalety naszych osiedli


Mieszkania
1, 2, 3, 4 i więcej pokoi

Zewnętrzne miejsca postojowe

Monitoring

Urozmaicona
roślinność

Windy

Videodomofony

Okna trzyszybowe

Rolety elektryczne na parterze

Stojaki
na rowery

Realizacja osiedla
w harmonii z naturą

Przestronne balkony,
ogródki, tarasy

Wysoki standard
wykończenia

Estetyczne
śmietniki półpodziemne

Place zabaw

Podziemne
miejsca postojowe

Funkcjonalny
układ mieszkań

Komórki
lokatorskie i schowki
Zostaw nam swoje dane kontaktowe, aby poznać szczegóły