Poznaj nasze inwestycje
w Bydgoszczy


Kiedy kupujemy nowe mieszkanie, jednym z najważniejszych aspektów, na które zwracamy uwagę, jest jego lokalizacja. Czy jako mieszkańcy będziemy mieć dogodny dojazd do pracy? Czy okolica jest spokojna, a nasze dzieci będą bezpieczne? To tylko jedne z wielu pytań, które sobie zadajemy. Osiedle Panorama Wiślana w Bydgoszczy mieści się na przepięknym nadrzecznym terenie. Możemy podziwiać ten widok przy porannej kawie, szykując się do wyjścia do pracy. Okolica jest niezwykle spokojna, co pozwala na wypoczynek – czy to w mieszkaniu, czy na zewnątrz.


W pobliżu osiedla znajduje się Park Milenijny – kolejne miejsce, w którym możemy odpocząć oraz zrelaksować się, na przykład podczas spaceru. Wiadomą rzeczą jest to, że wybierając między ofertami nowych mieszkań, szukamy tego, które będzie w swojej okolicy mieć sklepy spożywcze, placówki edukacyjne oraz różnego rodzaju lokale usługowe, m.in. gastronomiczne. Lem-Bud jako firma deweloperska prezentuje miejsce, które zapewnia bliski dostęp do przedszkoli, marketów, restauracji oraz uniwersytetu. Nie musimy dłużej martwić się o długie wyprawy po odbiór naszych dzieci ze szkoły czy sklepy oddalone o kilometry.


 

ul. Fordońska 428

Panorama-wiślana-DSC06277-HDR
 
 
 

 

OSIEDLE POŁĄCZONE Z NATURĄW obecnych czasach coraz więcej ludzi marzy o miejscu otoczonym zielenią. Odchodzimy od wielkomiejskiego życia i szukamy dla siebie kąta przyjaznego nie tylko nam, ale i naturze. Lem-Bud wychodząc naprzód oczekiwaniom klientów, stara się łączyć nowoczesność z klasyką oraz życiem w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem. Wkomponowane budynki są zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej istniejącej już zieleni, a nie pozbywać się jej na rzecz osiedla. Stworzone mieszkania utrzymane są w nowoczesnym nurcie, jednak nawiązują do znanych już aranżacji. Wielu z nas zależy na dostępie do świeżego powietrza, a mieszkania z ogródkiem to ogromny komfort i możliwość spędzenia czasu na zewnątrz bez opuszczania swojej strefy mieszkalnej. Lem-Bud pozwala nam na zakupienie takiego właśnie lokum – jest ono usytuowane na parterze oraz posiada dodatkowo rolety zewnętrzne elektryczne. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o wypoczynku jak za miastem bez konieczności wyjazdu z Bydgoszczy.

WYGODA I KOMFORT MIESZKAŃ NA OSIEDLU PANORAMA WIŚLANAWiększość z nas posiada prawo jazdy i korzysta z auta na co dzień. Dlatego tak bardzo zależy nam na parkingu dla naszego samochodu. Posiadanie miejsca postojowego w pobliżu mieszkania to ogromny plus i niesamowity komfort. Osiedle dysponuje halą garażową, każdy z mieszkańców ma możliwość dobrania w niej miejsca postojowego. Dzięki mieszkaniom z garażem niepotrzebny ruch jest ograniczony, a co za tym idzie, okolica jest bezpieczniejsza. Na terenie osiedla znajduje się również kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc postojowych dla przyjezdnych gości. Mieszkania z parkingiem wydają się czymś dość oczywistym, jednak nie zawsze możemy liczyć na takie udogodnienia. Tak samo jak na mieszkania z balkonem, dzięki którym możemy zagospodarować dodatkową przestrzeń do odpoczynku lub przechowywania potrzebnych sprzętów, które nie znalazły swojego miejsca w środku. Warto więc docenić w tym aspekcie ofertę firmy Lem-Bud.

 

Funkcjonalne mieszkania w stolicy województwaCoraz częściej szukamy przestrzeni, która stanie się dla nas nie tylko miejscem zamieszkania, ale również czymś, do czego chcemy wracać. Oprócz zdobycia własnego nowego mieszkania pod klucz w Bydgoszczy zależy nam na tym, by tereny były dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, a samo mieszkanie jak najbardziej funkcjonalne. Bez względu na to, czy są to mieszkania otwarte, czy mają zupełnie zamkniętą strukturę, chcemy, żeby ich przestrzeń była maksymalnie wykorzystana. Małe funkcjonalne mieszkanie? Jest to jak najbardziej możliwe. Lem-Bud proponuje m.in. mieszkania 2-pokojowe, idealne dla singla lub pary. Przestrzeń została zagospodarowana w taki sposób, aby pomieściła niezbędne wyposażenie. W ofercie znajdują się również mieszkania 3-pokojowe, które sprawdzą się doskonale dla rodzin szukających swojego kąta dopasowanego do współczesnych wymagań. Jeśli zależy nam na czymś większym, możemy skusić się na lokum z czterema pokojami lub na takie, które ma ponad 100 metrów kwadratowych.

Zalety naszych osiedli


Mieszkania
1, 2, 3, 4 i więcej pokoi

Zewnętrzne miejsca postojowe

Monitoring

Urozmaicona
roślinność

Windy

Videodomofony

Okna trzyszybowe

Rolety elektryczne na parterze

Stojaki
na rowery

Realizacja osiedla
w harmonii z naturą

Przestronne balkony,
ogródki, tarasy

Wysoki standard
wykończenia

Estetyczne
śmietniki półpodziemne

Place zabaw

Podziemne
miejsca postojowe

Funkcjonalny
układ mieszkań

Komórki
lokatorskie i schowki
Zostaw nam swoje dane kontaktowe, aby poznać szczegóły