Poznaj nasze inwestycje
w Bydgoszczy


Kiedy kupujemy nowe mieszkanie, jednym z najważniejszych aspektów, na które zwracamy uwagę, jest jego lokalizacja. Czy jako mieszkańcy będziemy mieć dogodny dojazd do pracy? Czy okolica jest spokojna, a nasze dzieci będą bezpieczne? To tylko przykładowe z wielu pytań, które sobie zadajemy. Wyłącznie wybrane nieruchomości są w stanie spełnić wszystkie oczekiwania. Osiedle Panorama Wiślana w Bydgoszczy mieści się na przepięknym nadrzecznym terenie. Możemy podziwiać ten widok przy porannej kawie, szykując się do wyjścia do pracy. Okolica jest niezwykle spokojna, co pozwala na wypoczynek – czy to w mieszkaniu, czy na zewnątrz.


W pobliżu osiedla znajduje się Park Milenijny – kolejne miejsce, w którym możemy odpocząć oraz zrelaksować się, na przykład podczas spaceru. Wiadomą rzeczą jest to, że wybierając między ofertami nowych mieszkań, szukamy tego, które będzie w swojej okolicy mieć sklepy spożywcze, placówki edukacyjne oraz różnego rodzaju lokale usługowe, m.in. gastronomiczne. Lem-Bud jako firma deweloperska oferująca mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy na rynku pierwotnym, prezentuje miejsce, zapewniające bliski dostęp do przedszkoli, marketów, restauracji oraz uniwersytetu. Nie musimy dłużej martwić się o długie wyprawy po odbiór naszych dzieci ze szkoły czy sklepy oddalone o kilometry.


 

ul. Fordońska 428

Panorama-wiślana-DSC06277-HDR
 
 
 

 

LUKSUSOWE MIESZKANIA W BYDGOSZCZY – OSIEDLE POŁĄCZONE Z NATURĄ

W obecnych czasach coraz więcej osób marzy o miejscu otoczonym zielenią. Odchodzimy od wielkomiejskiego życia i szukamy dla siebie kąta przyjaznego nie tylko nam, ale i naturze. Mieszkania deweloperskie na sprzedaż powinny więc dostosowywać się do tych potrzeb. Lem-Bud wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stara się łączyć nowoczesność z klasyką oraz życiem w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem. Wszystkie proponowane przez nas mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy realizowane jako nowe budownictwo uwzględniają współczesne realia. Wkomponowane budynki są zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej istniejącej już zieleni, a nie pozbywać się jej na rzecz osiedla.

NOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W BYDGOSZCZY

Każde stworzone mieszkanie nowoczesne w bloku, utrzymane jest we współczesnym nurcie, jednak nawiązuje do znanych już aranżacji. Wielu z nas zależy na dostępie do świeżego powietrza. Dlatego sprzedaż mieszkań z ogródkiem to szansa na ogromny komfort i możliwość spędzenia czasu na zewnątrz bez opuszczania swojej strefy mieszkalnej. Sprzedaż mieszkań przez dewelopera, jakim jest Lem-Bud pozwala na zakupienie w Bydgoszczy takiego właśnie lokum – jest ono usytuowane na parterze oraz posiada dodatkowo rolety zewnętrzne elektryczne. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o wypoczynku jak za miastem bez konieczności wyjazdu z Bydgoszczy.

 

WYGODA I KOMFORT MIESZKAŃ NA OSIEDLU PANORAMA WIŚLANA

Większość z nas posiada prawo jazdy i korzysta z auta na co dzień. Dlatego tak bardzo zależy nam na parkingu dla naszego samochodu. Posiadanie miejsca postojowego w pobliżu nieruchomości na sprzedaż to ogromny plus i niesamowity komfort. Osiedle w Bydgoszczy dysponuje halą garażową, mieszkańcy mają więc możliwość dobrania w niej miejsca postojowego. Dzięki mieszkaniu na sprzedaż z garażem niepotrzebny ruch jest ograniczony. Okolica pozostaje też przy tym bezpieczniejsza. Na terenie osiedla znajduje się również kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc postojowych dla przyjezdnych gości. Mieszkania z parkingiem wydają się czymś dość oczywistym, jednak nie zawsze możemy liczyć na takie udogodnienia.

MIESZKANIA W BLOKU Z BALKONEM OD LEM-BUD

Dzięki mieszkaniom z balkonem możemy zagospodarować dodatkową przestrzeń do odpoczynku lub przechowywania potrzebnych sprzętów, które nie znalazły swojego miejsca w środku. Warto docenić w tym aspekcie ofertę sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy od Lem-Bud. Dbamy o wszystkie szczegóły naszych mieszkań w bloku.

Funkcjonalne mieszkania w stolicy województwaCoraz częściej szukamy przestrzeni, która stanie się dla nas nie tylko miejscem zamieszkania, ale również czymś, do czego chcemy wracać. Oprócz zdobycia własnego nowego mieszkania pod klucz w Bydgoszczy zależy nam na tym, by tereny były dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, a samo mieszkanie jak najbardziej funkcjonalne. Bez względu na to, czy są to mieszkania otwarte, czy mają zupełnie zamkniętą strukturę, chcemy, żeby ich przestrzeń była maksymalnie wykorzystana.

NOWOCZESNE MAŁE MIESZKANIE I NIE TYLKOMałe funkcjonalne mieszkanie? Jest to jak najbardziej możliwe. Lem-Bud jako deweloper nieruchomości proponuje m.in. mieszkania 2-pokojowe, idealne dla singla lub pary. Przestrzeń została zagospodarowana w taki sposób, aby pomieściła niezbędne wyposażenie. W ofercie znajdują się również mieszkania 3-pokojowe, które sprawdzą się doskonale dla rodzin szukających swojego kąta dopasowanego do współczesnych wymagań. Jeśli zależy nam na czymś większym, możemy skusić się na lokum z czterema pokojami lub na takie, które ma ponad 100 metrów kwadratowych. Sprawdź ofertę naszych mieszkań z rynku pierwotnego w Bydgoszczy i skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące nieruchomości. Wśród innych deweloperów Lem-Bud odznacza się tym, że zawsze stawia na zadowolenie i szczerość wobec Klienta!

Zalety naszych osiedli


Mieszkania
1, 2, 3, 4 i więcej pokoi

Zewnętrzne miejsca postojowe

Monitoring

Urozmaicona
roślinność

Windy

Videodomofony

Okna trzyszybowe

Rolety elektryczne na parterze

Stojaki
na rowery

Realizacja osiedla
w harmonii z naturą

Przestronne balkony,
ogródki, tarasy

Wysoki standard
wykończenia

Estetyczne
śmietniki półpodziemne

Place zabaw

Podziemne
miejsca postojowe

Funkcjonalny
układ mieszkań

Komórki
lokatorskie i schowki
Zostaw nam swoje dane kontaktowe, aby poznać szczegóły