Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kredyt
Jesteśmy deweloperem z piętnastoletnim doświadczeniem, działając aktywnie w Toruniu i Bydgoszczy. Dzięki doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w budownictwie mieszkaniowym dołączając do grona wiodących Deweloperów w województwie kujawsko-pomorskim. Jako Deweloper jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu.

Dążymy, aby nasza oferta mieszkaniowa w jak największym stopniu spełniała oczekiwania naszych Klientów. Wiele energii i pracy poświęcamy każdemu projektowi już na etapie koncepcyjnym, a później także projektowym. Efektem tego są funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań. Duży nacisk kładziemy na dobór materiałów, jakość wykończenia klatek schodowych, garaży i pozostałych części wspólnych.
Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie przyjaznych do życia nowych osiedli, wyposażonych w niezbędną infrastrukturę i miejsca odpoczynku. Naszą misją i priorytetem jest realizacja osiedli w harmonii z naturą. Na etapie projektowania nowej inwestycji naszym głównym celem jest wkomponowanie budynków tak, by zachować jak największą ilość istniejących drzew.
 

Dbamy o klienta

Przedsięwzięcia deweloperskie prowadzimy zgodnie z ustawą deweloperską. Dla każdej inwestycji otwieramy rachunek powierniczy chroniący finanse naszych klientów.

Wysokość oraz terminy świadczeń pieniężnych są uwzględnione w harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji etapów inwestycji.

Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych inwestycjach, gwarantując terminowość realizacji. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania.

 
 

Dbamy o otoczenie

Używamy tylko najlepszych materiałów budowlanych i gwarantujemy wykonawstwo na najwyższym poziomie.

Aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnych społeczności oraz włączamy się do konsultacji społecznych.

Tworzymy przyjazne do życia osiedla, które są atrakcyjnie zagospodarowane.

Stawiamy na wysoką jakość prac budowlanych.

Montujemy estetyczne śmietniki półpodziemne.

 

Dbamy o bezpieczeństwo i wygodę

Wszystkie budynki wyposażamy w dźwigi osobowe - windy. Montujemy wyłącznie wysokiej jakości stolarkę drzwiową i okienną.

Realizujemy przemyślane i funkcjonalne rozkłady mieszkań. Stwarzamy szansę zaprojektowania mieszkania według własnych potrzeb i upodobań. Jeśli stan zaawansowania budowy na to pozwala umożliwiamy wprowadzenie zmian lokatorskich.

Hale garażowe są wyposażone w odpowiednią instalację umożliwiającą parkowanie samochodom z instalacją LPG. Podgrzewane zjazdy do hal garażowych ułatwiają poruszanie w warunkach zimowych

Montujemy instalacje światłowodowe oraz anteny telewizji satelitarnej na dachach. Mieszkańcy mają dostęp do szybkiego Internetu i nowej generacji telewizji. Rozwiązanie eliminuje montaż szpecących anten.

Z myślą o nabywcach nowych mieszkań parterowych montujemy rolety zewnętrzne elektryczne.

Realizujemy bezpieczne place zabaw z atestami.

 

pzfd
Jesteśmy dumnym członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. PZFD to związek branżowy, który odgrywa kluczową rolę w promowaniu wysokich standardów w sektorze deweloperskim. Jego celem jest rozwijanie profesjonalizmu, etyki i jakości usług wśród członków oraz reprezentowanie ich interesów na arenie publicznej. Nasz udział w PZFD stanowi dla nas ważne wyróżnienie i potwierdzenie naszej wiarygodności jako dewelopera. Jest to także dodatkowe zabezpieczenie dla naszych klientów, ponieważ daje im pewność, że współpracują z profesjonalną i godną zaufania firmą, która działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i prawnymi.
Zostaw nam swoje dane kontaktowe, aby poznać szczegóły  Nagrody i wyróżnienia

  • Forum Firm Rodzinnych Forbes 2023

  • Arcydzieło Sztuki Budowlanej Panorama Wiślana

  • Forbes 2023

  • Certyfikat przynależności do Izbby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu

  • Forbes – wyróżnienie FORUM FIRM RODZINNYCH 2021

  • Forbes – wyróżnienie FORUM FIRM RODZINNYCH 2018

  • Obiekt Roku Okólna 94

  • Obiekt Roku Szosa Lubicka 13A, 13B

  • PGE – laureat III nagrody

  • Tytuł Obiekt Roku dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Grasera 7, 11, 13, 15 oraz ul. Watzenrodego

  • Złota Kielnia – 2018