Fordońska 428

Osiedle Panorama Wiślana to projekt, na który docelowo składać się będzie dziesięć budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. W ramach osiedla zrealizowane zostaną zróżnicowane lokale mieszkalne - od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na nadwiślańskie tereny.

Podczas tworzenia projektu dążyliśmy do stworzenia funkcjonalnych układów mieszkań – łatwych w aranżacji, o zróżnicowanych powierzchniach, które będą idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli.

Design w elegancki sposób łączy ze sobą grafitowe przeszklenia w postaci balkonów oraz elementy imitujące cegłę, nawiązując tym samym do uprzednio istniejącej na tym terenie cegielni. Dopełnieniem będą wysokie przeszklenia okien, które nadadzą mieszkaniom przyjaznej przestrzeni. Zarówno budynki, części wspólne, jak i aranżacja terenu osiedla zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół.


Inwestycja z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy lubią otaczać się stylową przestrzenią, a wygodne rozwiązania zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort użytkowania.

Zalety osiedla

Atrakcyjny widok na nadwiślańskie tereny Atrakcyjny widok na nadwiślańskie tereny
Sąsiedztwo terenów zielonych Sąsiedztwo terenów zielonych
Podziemna hala garażowa Podziemna hala garażowa
Bezpłatne miejsca postojowe na zewnątrz Bezpłatne miejsca postojowe na zewnątrz
Przemyślane układy mieszkań, łatwe w aranżacji Przemyślane układy mieszkań, łatwe w aranżacji
Windy Windy
Wideodomofony i monitoring Wideodomofony i monitoring
Półpodziemne śmietniki Półpodziemne śmietniki
Przestronne ogródki na parterach Przestronne ogródki na parterach
W sąsiedztwie przedszkola, szkoły oraz uniwersytet W sąsiedztwie przedszkola, szkoły oraz uniwersytet

Plany mieszkań

Korzystając z poniższego narzędzia możesz zapoznać się z ofertą wolnych mieszkań w inwestycji Panorama Wiślana.

Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji.

Panorama Wiślana to osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów oraz Parku Milenijnego. Z uwagi na łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, szlaków pieszych i rowerowych z pewnością będzie to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy, a dzięki rozbudowanej infrastrukturze miejskie życie jest na wyciągnięcie ręki.

Panorama Wiślana stanowić będzie równowagę między bliskością miasta a sąsiedztwem natury.

Dziennik budowy

lipiec 2022

czerwiec 2022

maj 2022

kwiecień 2022

marzec 2022

luty 2022

styczeń 2022

grudzień 2021

listopad 2021

październik 2021

wrzesień 2021

sierpień 2021

lipiec 2021

czerwiec 2021

maj 2021