Panorama Wiślana

Fordońska 428

Status inwestycji: planowana

Osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów oraz parku Milenijnego. Architektura jest lekka i nowoczesna. Design w elegancki sposób łączy ze sobą szklane elementy oraz cegły, natomiast wysokie przeszklenia okien nadają mieszkaniom przyjaznej przestrzeni.

W ofercie znajdują się zróżnicowane lokale mieszkalne - od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na Wisłę.

Zalety osiedla

Widok na Wisłę
Mieszkania o powierzchni od 30 do 140 m2
Bezpłatne miejsca postojowe na zewnątrz
Podziemna hala garażowa i wygodne windy
Atrakcyjne tereny zielone
W sąsiedztwie szkoły i uniwersytet

Osiedle stanowi równowagę między bliskością miasta a sąsiedztwem natury. Z pewnością będzie idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Mieszkania usytuowane są w cichej okolicy, jednak rozbudowana infrastruktura sprawia, że miejskie życie jest na wyciągnięcie ręki. Cechą wyróżniającą to osiedle jest przede wszystkim piękny widok na Wisłę.

Osiedle Panorama Wiślana to niezwykłe połączenie nowoczesnej architektury oraz pięknych nadwiślańskich widoków. Mieszkania położone są w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu parku Milenijnego. Osiedle znajduje się na terenie dawnej cegielni.