Mieszkania dostosowane do potrzeb klientów – nowoczesna oferta od Lem-Bud


Rynek nieruchomości prężnie się rozwija. Co roku powstaje wiele nowoczesnych mieszkań, które zapewniają mieszkańcom wszystko to, czego potrzebują. Związane jest to z ogromnym zapotrzebowaniem na obiekty w wysokim standardzie i przyjaznej okolicy. Aby uatrakcyjnić oferty, inwestorzy gwarantują dodatkowe udogodnienia, które mają przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych kupnem nowego lokalu mieszkalnego. Nabywcy często decydują się na kupno mieszkania wraz z miejscem postojowym. Nie jest to jednak jedyne udogodnienie. W naszych budynkach każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy mieszkania z ogródkiem lub przestronnym balkonem, a oprócz nich szerokie i nowoczesne okna oraz zieloną aranżację terenów zewnętrznych.

Spis treści

Zalety przemawiające na korzyść mieszkań z ogródkiem

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam za każdym razem na nowo poznawać potrzeby klientów i dostosowywać oferty tak, by w pełni odpowiadały przyszłym właścicielom. Budowanie obiektów wielorodzinnych w nowoczesnym wydaniu cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że projekty są wciąż udoskonalane. Osoby, które szukają spokojnego miejsca do życia, oprócz stawiania na wysoki standard, zwracają uwagę również na najbliższe otoczenie. Wiemy, jaki wpływ na codzienne funkcjonowanie ma natura, dlatego stawiamy nie tylko na zielone otoczenie naszych nowoczesnych budynków wielorodzinnych. W naszej ofercie znajduje się również mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż. W Bydgoszczy również budujemy osiedle, które spełnia największe oczekiwania przyszłych mieszkańców. Stawiamy na jakość i nowoczesność, dlatego stworzyliśmy projekt inny od wszystkich. To dzięki nam bydgoski Fordon zyskuje nową jakość i staje się coraz popularniejszą dzielnicą wśród mieszkańców. Znajduje się tam wiele rodzajów mieszkań, a na te z ogródkiem nie brakuje chętnych. Nic w tym dziwnego, bo właśnie takie rozwiązanie ma wiele atutów – daje możliwość zagospodarowania dużo większej przestrzeni, będąc przy tym dużo tańszym niż utrzymanie domu jednorodzinnego. Decydując się na ten wariant mieszkania, zyskuje się dodatkową przestrzeń do aranżacji lub wypoczynku. Jest to także świetna opcja dla osób, które chcą mieć kontakt z naturą, jednocześnie nie tracąc dostępu do centrum miasta.

Co zyskujesz, decydując się na mieszkanie z miejscem postojowym?

W naszych projektach nie brakuje miejsc parkingowych! Wiemy, że jest to kwestia, która nurtuje przyszłych nabywców lokali w naszych budynkach mieszkalnych, dlatego postanowiliśmy zatroszczyć się również o to. Każda budowa mieszkań uwzględnia te projekty z miejscem postojowym. Decydując się na kupno, warto sprawdzić pozostałą otaczającą budynek infrastrukturę. Zaoszczędzi to wielu nieprzemyślanych wyborów i ewentualnych nerwów związanych z parkowaniem. Dzięki temu można zyskać wygodę i nie bać się o bezpieczeństwo samochodu. Co więcej, posiadając miejsce postojowe na wyłączność, nie trzeba spieszyć się, wracając z pracy, ponieważ nikt nie ma prawa go zająć. Wyznaczony obszar na parking ułatwia także komunikację wewnątrz osiedla. Samochody nie są blokowane przez inne, a ich miejsca mogą zająć rośliny i drzewa, zdobiąc wspólną przestrzeń. Nie zapomnieliśmy jednak o gościach, którzy będą odwiedzać naszych mieszkańców. Specjalnie dla nich na terenie osiedla znaleźć można bezpłatne miejsca postojowe, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia i wyróżnia nasz projekt wśród innych

Czy warto kupić mieszkanie z garażem podziemnym?

Obecnie w niemal każdej rodzinie znajduje się co najmniej jedno auto, przez co rośnie zapotrzebowanie na miejsca postojowe. W naszych projektach znalazły się nie tylko otwarte parkingi, lecz także możliwość skorzystania ze wspólnego garażu podziemnego. Dzięki temu rozwiązaniu każdy samochód zyskuje dodatkowe zabezpieczenie zarówno przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi, jak i ewentualnymi aktami wandalizmu. Plusem mieszkania z garażem podziemnym jest również to, że nie trzeba wychodzić z budynku, by dostać się do swojego auta. Wystarczy wybrać windę! Tego typu lokale znajdują się m.in. w Toruniu na nowo powstającym osiedlu, którego wykonawcą jesteśmy my, Lem-Bud. Jest to jednak tylko jedno z wielu naszych udogodnień. Dbamy o to, by przestrzeń była schludna i dobrze zaaranżowana. Skupiamy się także na najmłodszych, którzy potrzebują zabawy i odpowiedniej dawki ruchu. A dla miłośników kontaktu z przyrodą troszczymy się o to, by nasze osiedla zawsze były zielone i pełne najróżniejszych roślin. Zawsze staramy się zagospodarować przestrzeń tak, by każdy mieszkaniec osiedla był zadowolony. Montujemy wiele ławek czy leżaki, by odpoczynek poza mieszkaniem był równie przyjemny. A oczka wodne na Osiedlu Harmonia dają poczucie wakacyjnego wypoczynku!

 

 

Kupując mieszkanie, należy postawić przede wszystkim na komfort i standard. Niezależnie od tego, czy wybierzesz lokal z ogródkiem, nowoczesnym i dużym balkonem czy miejscem postojowym, każde rozwiązanie ma swoje atuty. Staramy się, jak najbardziej dopasować projekty do potrzeb przyszłych mieszkańców. Dzięki temu każdy jest w stanie nabyć wymarzone mieszkanie z interesującymi go udogodnieniami.