Wynajem lokali usługowych – Nowa oferta lokali w rozwijającej się części miasta na osiedlu Stawki w Toruniu!

Masz szansę dołączyć do dynamicznego otoczenia na osiedlu Stawki i z LEM-BUD otworzyć swój biznes! Z radością ogłaszamy nabór na najemców lokali usługowych w nowym obiekcie przy ul. Stawki Południowe i Trzcinowej (obok sklepu Lidl.) Lokale są idealnie położone, z widokiem na ruchliwe skrzyżowanie ul. Andresa i Łódzkiej.Unikalna Lokalizacja: Zlokalizowane w szybko rozwijającym się obszarze miasta, lokale oferują doskonałe warunki do rozwoju biznesu.

Sąsiedztwo Lidla: Bliskość sklepów (Lidl, Biedronka, Piekuś, Mc Donadl, Pepco, Kik, Żabka, Acrion, Cukiernia Sowa, Rossmann, Hebe) to gwarancja stałego przepływu klientów i wzrostu popularności lokalnych usług.

Łatwy Dostęp: Dogodne położenie przy skrzyżowaniu ul. Andresa i Łódzkiej sprawia, że lokale są łatwo dostępne zarówno dla klientów.

Eksponowane Witryny: Każdy lokal będzie wyposażony w witryny, zapewniając doskonałą widoczność i atrakcyjność dla potencjalnych klientów.

Wygoda: przed obiektem znajdować się będzie bezpłatny parking z 50 stanowiskami.

Szczegóły i Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu z Martą Grudzień (+48 535 320 234), która udzieli wszelkich informacji dotyczących dostępności lokali, warunków najmu i szczegółów oferty. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju biznesu w perspektywicznej lokalizacji na Stawkach! Skontaktuj się już dziś i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie oferuje nowa inwestycja.