7-8 października DNI OTWARTE na Osiedlu Harmonia w Toruniu!

Zapraszamy serdecznie na weekendowe spotkanie na naszym osiedlu.
W dniach 7 – 8 października otwieramy drzwi do mieszkań w Budynku B3 na Osiedlu Harmonia – budynku z widokiem na las. Przyjdź i zobacz, jak możesz żyć w zgodzie z naturą. Będziemy dla Was dostępni w godzinach 10:00 – 14:00.

Możesz skorzystać z możliwości rozmowy z nami – oprowadzimy po mieszkaniach, doradzimy i udzielimy wyczerpujących informacji. Wolisz zwiedzać sam? Żaden problem. Możesz swobodnie i samodzielnie oglądać mieszkania, pospacerować po osiedlu i zapoznać się z okolicą. W razie potrzeby będziemy pod ręką.
 
Zbadasz swoją zdolność kredytową – umożliwiamy na miejscu spotkanie z doradcami kredytowymi, którzy bezpłatnie sprawdzą Twoją zdolność i pomogą w dobraniu odpowiedniego finansowania.
 
Dowiesz się wszystkiego o kredycie 2%* – Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o programach z dopłatami rządowymi „Bezpieczny Kredyt 2%” i „Mieszkanie bez wkładu”? Wszelkie informacje odnośnie tych programów i możliwości udziału otrzymasz na miejscu.
 
Miło spędzisz czas – chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach, opowiemy o naszych standardach i znajdziemy idealne mieszkanie dla Ciebie.
Osiedle Harmonia to absolutnie wyjątkowe miejsce w naszym mieście! To prawdziwy raj, gdzie panuje spokój i otaczają nas zielone tereny, a w powietrzu unosi się zapach lasu, a ucho cieszy szum oczek wodnych. Tutaj, dzięki osiedlowej furtce, w zaledwie chwilę znajdziesz się w lesie. W skrócie o osiedlu:
  • mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe
  • metraże 26-83 m2 lub możliwość łączenia mieszkań
  • duże balkony, zielone ogródki
  • wysoka jakość wykończenia, dbałość o każdy detal
  • wygoda: podziemne hale garażowe, bezpłatne miejsca postojowe naziemne dla gości, komórki, windy, estetyczne śmietniki półpodziemne
  • bezpieczeństwo: monitoring, wideodomofony
  • relaks dla każdego: cicha i zielona okolica, sąsiedztwo lasu, oczka wodne, place zabaw, leżaki
 

Dni otwarte to najlepsza okazja, by przyjrzeć się z bliska jak budujemy i obejrzeć reprezentowany przez nas standard. Nasi doradcy przedstawią aktualną ofertę oraz oprowadzą po ukończonym budynku B3.

Kup mieszkanie i skorzystaj z rabatów do 23% u naszych partnerów!

Wstęp wolny dla każdego.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebook!

Do zobaczenia!