Mieszkaj blisko natury,
nie rezygnując z miejskiego życia!

W harmonii z naturą

Osiedle Harmonia to nowa inwestycja powstająca przy ul. Strobanda na popularnym i bardzo dynamicznie rozwijającym się osiedlu JAR w Toruniu.

Niewątpliwym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych – doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, jak również aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.

Nowoczesność

Osiedle Harmonia to projekt, na który składać się będzie osiem trzypiętrowych budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi.

W ramach inwestycji zrealizowane zostaną mieszkania z ogródkami, balkonami oraz tarasami na ostatnich piętrach. Podczas tworzenia projektu dążyliśmy do stworzenia funkcjonalnych układów mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach, które będą idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli.

Klasyka

Budynki cechować będzie klasyka - odcienie szarości oraz ponadczasowa biel, którą charakteryzuje świeżość, harmonia i prostota. Grafitowe przeszklenia balkonów i tarasów nadadzą architekturze elegancji, a dopełnieniem będą okna o strukturze i kolorystyce imitującej drewno.

Zalety osiedla

mieszkania 2, 3, 4 pokojowe
podziemne hale garażowe
windy
monitoring
funkcjonalne rozkłady mieszkań
sąsiedztwo terenów zielonych
wideodomofony
ogródki na parterze tarasy na ostatnich piętrach
śmietniki półpodziemne
komórki lokatorskie i schowki

Plany mieszkań

Wybierz mieszkanie

Plany mieszkań

Korzystając z poniższego narzędzia możesz zapoznać się z ofertą wolnych mieszkań.

dostępne

zarezerwowane

sprzedane

Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji

Lokalizacja