Osiedle Natura

ul. Szuwarów 36 i 38

Status inwestycji: w toku

O inwestycji:


Wszystkim, którzy cenią sobie bliskość natury, a jednocześnie nie chcą rezygnować z miejskiego życia, przedstawiamy nasz najnowszy projekt - Osiedle Natura.

W ramach inwestycji powstaną trzy budynki wielorodzinne położone w lewobrzeżnej części Torunia, na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Stawki. Nowe mieszkania będzie wyróżniała doskonała lokalizacja – położenie w niewielkiej odległości od obu nadwiślańskich mostów, niedaleko drogi wylotowej, dzięki czemu podróż zarówno do pracy w centrum, jak i wyjazd poza miasto nie będą stanowiły problemu. W niedalekiej odległości znajduje się podstawowa infrastruktura, taka jak:
sklepy, przychodnia, przedszkole, czy szkoła.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest kameralna i zielona okolica oraz sąsiedztwo niskiej zabudowy. To osiedle dla osób szukających spokoju, jednocześnie ceniących komfortowe życie - miejsce aktywnego wypoczynku i relaksu wśród natury.

Lokalizacja

ul. Szuwarów 36 i 38

W ofercie znajdować się będą mieszkania o powierzchni 38 - 80 m2. W inwestycji przewidziano funkcjonalne i estetyczne śmietniki półpodziemne oraz hale garażowe z miejscami postojowymi z przyległymi schowkami.

Oferujemy

Windy
Ogródki przydomowe na parterze
Podziemne miejsca postojowe ze schowkami
Cicha i zielona okolica

Plany mieszkań

Korzystając z poniższego narzędzia możesz zapoznać się z ofertą wolnych mieszkań w inwestycji Natura.

Oznaczenia mieszkań: Dostępne Zarezerwowane Sprzedane

Wyszukiwarka mieszkań

Dziennik budowy

maj 2019

kwiecień 2019

marzec 2019

luty 2019

styczeń 2019

listopad 2018

październik 2018

wrzesień 2018