Okólna 94

Okólna 94

Status inwestycji: w toku

Okólna 94 to nowa inwestycja zlokalizowana przy zbiegu ulic Okólnej i Szuwarów, położona w lewobrzeżnej części Torunia na osiedlu Stawki.

W ramach projektu powstanie kameralny, dwupiętrowy budynek mieszkalny, w którym znajdą się 44 mieszkania o powierzchni od 38 do 80 m2. W podziemiu budynku przewidziano halę garażową z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Inwestycja zostanie częściowo ogrodzona oraz kompleksowo zagospodarowana pod względem zieleni i małej architektury, a z myślą o najmłodszych powstanie plac zabaw.

Dzięki idealnej lokalizacji, bliskości i dostępności komunikacji miejskiej oraz obecności podstawowej infrastruktury takiej jak: żłobek, przedszkole, szkoła, sklepy, poczta czy przychodnia, przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się komfortem codziennego życia w połączeniu z bliskością natury.

Sąsiedztwo terenów zielonych i leśnych sprzyja wypoczynkowi oraz zachęca do aktywnego trybu życia. Inwestycja z pewnością trafi w gusta osób ceniących sobie spokój oraz ciszę.

 

Kontakt:

Kinga Jonowska

tel. 790 523 007

kinga.j@lem-bud.pl

Lokalizacja

Plany mieszkań

Korzystając z poniższego narzędzia możesz zapoznać się z ofertą wolnych mieszkań w inwestycji Okólna 94.

Oznaczenia mieszkań: Dostępne Zarezerwowane Sprzedane

Wyszukiwarka mieszkań

Biuro:
+48 56 654 88 23
Sprzedaż mieszkań:
+48 884-774-930
mieszkania@lem-bud.pl